Mały Miś, wielkie postępy! Licencjonowany kurs języka angielskiego dla najmłodszych (dzieci w wieku 2-7 lat)

TEDDY EDDIE to skuteczny angielski stworzony dla najmłodszych. Nauka mówienia i czytania pełnymi zdaniami, pełna gier i zabaw, słuchania i opowiadania historyjek, ze wsparciem platformy online Plac Zabaw.

Efekt gwarantowany!

kurs języka angielskiego dla dzieci (szkoły podstawowe)

FLYING KIDS wprowadza młodsze dzieci w przygodę z nauką języka obcego, a w starszych rozbudza pasję do poznawania świata dzięki stosowaniu języka angielskiego w praktyce! Dodatkowo, w klasie 8 przygotowuje uczniów do Egzaminu Ósmoklasisty.

Program kursu powstał w oparciu o sprawdzone metody nauczania języków obcych, doświadczenie w pracy z dziećmi, obserwację naturalnego procesu uczenia się młodszych i starszych dzieci, a także możliwości jakie oferują najnowsze technologie. Kurs kładzie wysoki nacisk na mówienie w języku angielskim oraz rozwijanie słownictwa i struktur leksykalno-gramatycznych.

kurs języka angielskiego dla nastolatków (szkoły średnie)

FLYING TEENS to zajęcia, które rozwijają pewność siebie w posługiwaniu się językiem oraz umiejętność planowania swojego rozwoju językowego, a także przygotowują do Egzaminu Maturalnego.

Podczas tego kursu szczegółowo uczestnicy ćwiczą i pogłębiają wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie oraz słuchanie i czytanie ze zrozumieniem. Uczą się kojarzyć, myśleć, sprawnie komunikować się w języku obcym. Zdobywają motywację do nauki języka angielskiego oraz poszerzania swoich horyzontów.

kurs języka angielskiego dla dorosłych na poziomie A0-A1 (od zera oraz początkujący)

FLYING ADULTS to program dla osób dorosłych pragnących rozpocząć sprawne komunikowanie się w języku angielskim.

Od pierwszej chwili uczestnicy kursu używają języka angielskiego, rozmawiają z lektorem i innymi uczestnikami kursu. Podczas zajęć poznają techniki i sposoby wyrażania swoich myśli, a także ustalają swoje cele językowe, które motywują ich do nauki.

kurs języka angielskiego dla dorosłych na poziomach od A2 wzwyż (poziom średniozaawansowany i zaawansowany)

Nowoczesny trening językowy dla dorosłych nadążający za zmieniającym się światem. To przyjemna i dobrze utrwalona nauka języka, bazująca na pozytywnych emocjach, indywidualnych celach i pasjach uczestników wzbogacona o platformę online i aplikację. Daje możliwość otrzymania poświadczeń nabytych umiejętności uznawanych przez pracodawców na całym świecie.