ANGIELSKI W PRZEMYŚLU
ZAPISZ SIĘ TERAZ
POZNAJ NASZE KURSY

KURSY RUSZAJĄ WE WRZEŚNIU!

ZASADY REKRUTACJI

CO NAS WYRÓŻNIA?

Radość w nauczaniu
i miłość do nauki i nowoczesnych technologii


Pasja w tworzeniu niezapomnianych zajęć językowych

Przyjacielska atmosfera pełna humoru i niespodziewanych zwrotów akcji

Odlotowe zajęcia językowe

w tygodniu i imprezy sobotnie dla uczniów

Rozwój praktycznych umiejętności językowych w kreatywny sposób we wnętrzach sprzyjających rozmowom

NASZE KURSY

CZY WIESZ, ŻE...

Flying School to Szkoła Języków Obcych i Kreatywnego Myślenia, która powstała w Przemyślu na ul. Franciszkańskiej 37 w 2016 r. Właścicielem jest Sylwia Osiecka.


Odbywają się tutaj zajęcia językowe z angielskiego i hiszpańskiego, robotyka z klockami Lego, międzynarodowy program rozwoju kreatywności Destination Imagination, a także Wakacyjne i Zimowe Warsztaty Twórczego Myślenia w postaci półkolonii.


Grupy liczą 6-10 osób i tworzone są wg wieku oraz poziomu znajomości języka angielskiego uczniów.


Zajęcia dla dzieci i młodzieży ruszają w drugim tygodniu września i odbywają się 2 razy w tygodniu (pn i śr, wt-śr, śr-pt) po 60 min. W grupach egzaminacyjnych zajęcia odbywają się 2 x 90 min w tygodniu. Grupy dorosłych mają zajęcia 1x 90 min/ tyg.


Kursy trwają od września do czerwca i zajęcia odbywają się wg harmonogramu zajęć, który uczestnicy otrzymują podczas podpisania umowy.


Uczniowie korzystają z legalnych materiałów pochodzących z wydawnictwa językowego (podręczniki i ćwiczenia, a także płyty CD).


Trenerzy prowadzący zajęcia tworzą dodatkowo autorskie materiały interaktywne w oparciu o dostęp do różnych platform e-learningowych.


Kurs wzbogacony jest o liczne gry planszowe i materiały językowe rozwijające umiejętność komunikacji.


Zajęcia odbywają się w salach wyposażonych w niezbędne sprzęty: tablety, laptopy, projektory, tablicę interaktywną, oprogramowanie do tablic zaprojektowane specjalnie do kursu, robota edukacyjnego firmy Photon.
KURSY DLA DZIECI

FLYING KIDS wprowadza młodsze dzieci (5-9 lat) w przygodę z nauką języka angielskiego, a w starszych (10-14 lat) rozbudza pasję do poznawania świata dzięki stosowaniu języka obcego w praktyce! Na naszym kursie nauka języka nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem, dzięki któremu Twoje dziecko poszerza swoją wiedzę o świecie, zdobywa wrażliwość kulturową, uczy się współpracy z innymi, buduje i utrzymuje wysoką motywację do nauki języka w kolejnych etapach edukacji. Dodatkowo nasze kursy przygotowują dzieci do Egzaminu Ósmoklasisty.SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

www.flyingschool.edu.pl/flying-kids

KURSY DLA NASTOLATKÓW

FLYING TEENS to zajęcia, które rozwijają pewność siebie w posługiwaniu się językiem oraz umiejętność planowania swojego rozwoju językowego, a także przygotowują do Egzaminu Maturalnego. Podczas tego kursu szczegółowo uczestnicy ćwiczą i pogłębiają wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie oraz słuchanie i czytanie ze zrozumieniem. Uczą się kojarzyć, myśleć, sprawnie komunikować się w języku obcym. Zdobywają motywację do nauki języka angielskiego oraz poszerzania swoich horyzontów.SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

www.flyingschool.edu.pl/flying-teens

KURSY DLA DOROSŁYCH

FLYING KIDS

FLYING TEENS

FLYING ADULTS

FLYING ADULTS to program dla osób dorosłych pragnących rozpocząć sprawne komunikowanie się w języku angielskim. Od pierwszej chwili uczestnicy kursu używają języka angielskiego, rozmawiają z lektorem i innymi uczestnikami kursu. Podczas zajęć poznają techniki i sposoby wyrażania swoich myśli, a także ustalają swoje cele językowe, które motywują ich do nauki. Tutaj nikt nie wkuwa gramatyki. Słuchacze posługują się gramatyką w praktyce! Podczas kursu uczymy używania właściwych konstrukcji stosownie do sytuacji, samo słownictwo wszak nie wystarczy!


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

www.flyingschool.edu.pl/flying-adults

ZAPISZ SIĘ TERAZ
ZAPISZ SIĘ TERAZ
ZAPISZ SIĘ TERAZ

DODATKOWO OTRZYMUJESZ:

1. ODLOTOWE SOBOTY

4. PÓŁKOLONIE

2. PLATFORMA LANGLION

3. FLYING SCHOOL BOOSTERS

Każdy uczestnik kursu językowego otrzymuje 10 biletów wstępu na „Odlotowe Soboty" czyli cykliczne warsztaty językowo-kulturowe. Koszt pakietu dla uczestników spoza kursu:

300 zł / 10 imprez.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje dostęp do platformy LangLion, na której znajduje się e-dziennik i e-sekretariat, a także do innych platform e-learningowych.

Uczestnicy otrzymują wstęp do elitarnej grupy wsparcia na Facebooku: Flying School Boosters, na której uczniowie, rodzice i lektorzy wspierają się w nauce języków.

Uczniowie Flying School jako pierwsi poznają program zimowych i letnich Wakacyjnych Warsztatów Twórczego Myślenia i mają okazję zapisać się na nasz półkolonie po promocyjnych cenach.

KROK 1


Aby dokonać zapisu, należy uzupełnić i wysłać formularz znajdujący się na tej stronie, a następnie uiścić opłatę rekrutacyjną w wysokości 100 zł zadatku, który odliczony będzie przy wrześniowej opłacie za kurs.


Opłatę rekrutacyjną należy wysłać najpóźniej do 3 dni roboczych od chwili wysłania formularza zgłoszeniowego na numer konta Flying School 10 1160 2202 0000 0003 1038 3552 Millenium Bank.


KROK 2


Skontaktujemy się z Państwem w ciagu 3 dni roboczych i umówimy na spotkanie, podczas którego podpiszemy umowę.

Dni i godziny kursów ustalimy w 1 tygodniu września po otrzymaniu od Państwa planów zajęć ze szkół dzieci.ZASADY REKRUTACJI

CENNIK KURSÓW

ADRES I KONTAKT

Flying School Sylwia Osiecka

ul. Franciszkańska 37

37 - 700 Przemyśl

tel. 577 973 461


www.flyingschool.edu.plFORMULARZ ZAPISÓW